חיפוש
  • לימור לימא כץ

תכירו את השמפו מוצק החדש שלכם

עודכן ב: 8 נוב 2019כשהתחלתי לחפוף עם שמפו מוצק לא האמנתי עד כמה זה נפלא יכול לעשות לשיער שלי, שהוא מטבעו יבש ולא ממושמע, החפיפה האחרונה עם השמפו המוצק היתה לפני 10 ימים ומי היה מאמין שכל יום הוא רק נראה טוב יותר ונעים יותר למגע ולמראה, נשמע הזוי? רק עד שתנסו לחפוף איתו תבינו על מה אני מדברת.


אני מאוד רוצה לשתף אתכם "בתגלית החדשה שלי" מאז שהפסקתי לחפוף עם השמפואים הנוזליים

ועברתי לחפוף באדיקות ובאהבה עם שמפו מוצק טבעי שאני מכינה, לא היה לי ולשיער שום צורך לזמן הסתגלות, מהחפיפה הראשונה הרגיש לי הכי נכון, טבעי ומדויק לשיער שלי, השיער קיבל סוף סוף חיים משל עצמו, הנשירה הפסיקה, השיער נהיה חיוני ונעים וגם תדירות של חפיפת השיער ירדה משמעותית.

כלומר, אם פעם הייתי חופפת כל 3 ימים גג, כי השיער היה מהר מאוד הופך לשומני ומרגיש מלוכלך, היום אני חופפת פעם בשבוע אם לא יותר, השיער נהיה חי ונושם ולא נהיה שומני וכל יום הוא יפה יותר וקל לסידור.


השמפו מוצק שלי, מכיל חומרים טבעיים שמטיבים עם הקרקפת והשיער ולא כמו בשמפואים המתועשים שמכילים דטרגנטים והם ממש לא סבונים, אלו חומרים כימיקלים מתוצרי נפט ואגב הם נמצאים בכל "סבון" נוזלי לגוף ולפנים, תפקידם לנקות ולהמיס את השומן שעל העור שלנו ופוגעים בשכבת הפלורה הטבעית- שכבת החיידקים הידידותיים שיש להם תפקיד חשוב לבריאות, הגנה ושמירה על העור שלנו.


אז בשמפואים (כן, גם בסבונים הנוזליים לגוף ולפנים) התעשייתיים ובעיקר אלו שנמכרים בפארמים מפוצצים בריחות סינטתיים וכימקלים, הם מכילים דטרגנטים ולא סבון אמיתי, הם מייבשים את הסבום הטבעי בעור ובקרקפת ובכך גורמים לייצר עוד שומן כמגננה ופיצוי על היובש ולכן כל הזמן ישנה התחושה הזאת שהשיער שומני והצורך לחפיפה גובר.


סבון אמיתי טבעי מורכב משמנים מהצומח+ (מה שהופך אותם ליקרים יותר)

מים וסודה קאוסטית(נתרן הידרוקסיד).


הסודה קאוסטית היא חומר בסיסי מאוד חזק והיא הכרחית להתהליך הכנת הסבון, היא שם כדי לפרק מולקולה של שמן ויוצרת מולקולה של סבון, כשהסבון מוכן לשימוש אין בו זכר לסודה קאוסטית, אתם מקבלים את הסבון כשהסודה מנוטרלת לחלוטין ממנו.


כדי שהסבונים שלי יהיו ברמה "מושלמים" ועל מנת לקבל סבון עשיר יותר בחומרי הזנה, כושר ניקוי, כושר הקצפה, קרמיות וקשיות המוצר, אני מוסיפה יותר חמאות הזנה ללחות כדי שתקבלו סבון שאינו מייבש את העור ושמנים איכותיים שלכל שמן שאני בוחרת יש לו תפקיד חשוב בסבון.


אנשים שסבלו מבעיות עור ובעיות בקרקפת, וגם מנשירת שיער, לאחר כמה ימים של שימוש בסבון טבעי ראו שיפור גדול מאוד.


כל הסבונים שלי טבעוניים ומועשרים בשמנים צמחיים איכותיים בכבישה קרה וחומרי גלם מעולים כמו: תמציות צמחים, אבקות סופר פוד, שיבולת שועל, אלוורה, אדמות מינרליות, גרגירי פילינג מהצומח, פחם פעיל, חלב קוקוס, פרחי לבנדר, מולסה ושמנים אתריים.


🍀הסבונים המוצקים מתפרקים בטבע בשלומתם מבלי לזהם את האדמה והסביבה🍀


מ ה ל א ת מ צ א ו א צ ל י ל ע ו ל ם ב ס ב ו נ י ם ---------------------------------------------------------------------------- חומרים סינטטיים להקצפה, שומן מן החי, כן, יש חברות שעדיין משתמשים בשומן מן החי, שמן דקל, מלח, צבעים וריחות מלאכותיים, סודיום לואריל סולפט, חומרים משמרים ותוצרי נפט אחרים. ------------------------------------------------------------------

בכל מוצר חדש שלי, אני מתנסה בו תמיד לראשונה, לפני שאני מעלה אותו למכירה באתר שלי, או ממליצה עליו וככה גם עם השמפו מוצק.


243 צפיות0 תגובות
0