חיפוש
  • לימור לימא כץ

שינויים בהרגלי החפיפה וטיפוח השיער והגוף שמפו מוצק טבעי 100% חומרים מזינים ובריאים

עודכן ב: 7 ספט 2019
שמפו מוצק לשיער, כן, גם לי זה היה נשמע מוזר ואחרי שחקרתי וחפרתי, הבנתי שזה הדבר הכי טוב ובריא לשיער ואומרים שבשימוש ממושך השמפו מוצק מעניק שיער מלא חיות, רך ונעים למגע, מבריק ויפה, רק צריך לתת לשיער זמן הסתגלות מהמעבר משמפו עם כימיקלים לשמפו טבעי 100%.


שמפו מוצק טבעי במקום שמפו נוזלי

החפיפה בכל השמפואים הרגילים שאנחו קונים בפארמים השונים, עמוסים בכימיקלים וחומרים שמייבשים לנו את השיער והקרקפת ומסירים את שכבת השומניות הטבעית שעל הקרקפת שלנו- שכבת הסבום, כתוצאה מכך הקרקפת נוטה לייצר עוד ועוד סבום כדי לאזן את רמת השומניות שעליה, (בדיוק כמו שמנסים לייבש עור שמן או במצב של אקנה) מה שגורם לקרקפת שומנית, קשקשים או גרד והצורך לחפוף את השיער רק גדל ונהיה מן מעגל קסמים כזה שאנחנו חופפים יותר כדי להסיר את שכבת השומן החיונית לנו וככה עם הזמן השיער שלנו הופך ליבש ודהוי.


במקום לשפוך על השיער שלנו עוד חומרים כימיים שעלולים רק להרע את המצב, למה שלא ניתן צ'אנס לחומרים טבעיים?

גם לי זה חדש וגם אני נמצאת בתהליך השינוי ויכולה כבר לומר בכנות, שהשיער שלי מגיב באהבה והשינוי מבורך, הדבר הראשון שהרגשתי בו, זה שאין את הצורך בתדירות גבוהה לחפיפה, המקסימום היה כל 3 ימים ועכשיו אני יכולה לא לחפוף אפילו שבוע וכל יום השיער שלי נראה טוב יותר, רך ונעים למגע, השיער לא נדבק לקרקפת והוא נקי, מאוורר יותר, בקיצור מרגישה שהוא חי ונושם.


המלצת שימוש בשמפו מוצק וטיפים לחפיפה מהנה ושיער רך ויפה

כולנו רוצות שיער מלא ובריא, אבל ככל שחולפות השנים וכתוצאה מחשיפה לגורמים מזיקים כמו כימיקלים במוצרי השמפו והמרככים ומטיפול לא נכון, הוא מאבד מזוהרו.

המרכך אמנם נותן לשיער תחושה רכה ונעימה, אבל בשימוש קבוע גורם לו להפסיק לייצר לחות ולהתייבש בדיוק כמו השמפואים הנוזליים, נסו להחליף את המרכך בחומץ תפוחים טבעי, חומץ תפוחים מחטא, מבריק ומרכך את השיער ושומר על רמת החומציות.


הברשה טובה סרקו במסרק עם שיניים לא צפופות ולא במברשת שמחלישה את השיער, הקדישו דקה לפני או אחרי החפיפה, והקפידו על סירוק בכל חלקי הראש, סירוק השיער מגביר את זרימת הדם בקרקפת ומחזק את שורשי השיער.


שימוש בחומץ תפוחים טבעי במקום מרכך שיער למניעת נשירה וחיזוק השיער

חומץ תפוחים הוא מוצר טבעי אשר יכול לסייע לנו לשמור על שיער בריא וחזק יותר ולמניעת נשירה.

הוא מסייע לשיער מבריק ורך בשל התכונות המטהרות שלו, הוא מונע הצטברות של מוצרים מזיקים על השיער והקרקפת ומסייע בשחזור רמת החומציות הטבעית של הקרקפת.


אז מה צריך? חצי כוס חומץ תפוחים וחצי כוס מים, הכמות בין חומץ התפוחים למים תמיד יהיו שוות.

קנו בקבוק התזה עם שפריצר (תמצאו היום בכל סופר וחנויות לכלי בית או חנויות מקס סטור, איקאה וכאלה) ולתוכו מזגו ביחס שווה חומץ תפוחים ומים. אופציונלי: אפשר להוסיף לבקבוק עם החומץ כמה טיפות בודדות של שמן זית, שמן חוחובה, שמן שקדים, או כל שמן אחר שיש לכם בבית + כמה טיפות של שמן אתרי רוזמרין או לבנדר או גם וגם והנה יש לכם מרכך שיער טבעי ומעולה.


איך משתמשים? לאחר החפיפה השפריצו על השיער מהחומץ תפוחים, עסו בעדינות את שורשי השיער והקרקפת, השאירו מספר דקות ושטפו היטב במים, חומץ התפוחים יגרום לשיער שלכן להיות בריא וחזק יותר ובעל מגע רך ונעים, מבריק וללא קשרים.

במקרים של קשרים קשים, לאחר החפיפה ממליצה לשפוך כוס (פלסטיק) חומץ מהול עם מים על השיער (במקום בקבוק שפריצר) לשטוף במים ולסרק במסרק עם שיניים לא צפופות.


בסיום החפיפה לייבש בעדינות את השיער במגבת רכה, ואני ממליצה לכם מאוד למרוח שמן הזנה לשיער שיוסיף רכות נוספת וברק, אתם לא תאמינו איך השיער שלכם ירגיש ויראה.


את הכל תוכלו להזמין ממני באתר, כולל בקבוקי פלסטיק עם מתז, מסרק מעץ ושמן מדהים להזנת השיער.


לימור כץ הוד השרון- 0502990446

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

קוסמטיקאית טבעית ארומתרפיסטית ורוקחות טבעית בעבוד יד.#מסכותטבעיות #פילינגביתי #מתכוןלפילינגביתי #מתכוןלמסכתפניםטבעית #ארומתרפיה #טיפולהוליסטי #טיפולפניםטבעי #שמפומוצקטבעי #סבוניםמוצקים #טיפולפניםאנטיאייג'ינ #עיסויודיקורפניםיפני #עיסויודיקורפניםיפני #רוקחותקוסמטיקהטבעית #רוקחותקוסמטיקהטבעית #קוסמטיקהטבעיתאורגנית #קוסמטיקהטבעיתאורגנית #טיפוליפניםאנטיאייג #טיפוליפניםאנטיאייג'ינג #טיפולפניםאקנה #טיפולפניםאקנה #טיפולפניםיפני #טיפולפניםיפני #שמןהזנהלפניםאורגני #שמןהזנהלפניםאורגני #שמןהזנהנגדקמטים #שמןהזנהנגדקמטים #שמןטיפולילאקנה #שמןטיפולילאקנה #אקנה #לימורכץקוסמטיקאיתטבעית#לימורכץקוסמטיקאיתטבעית # #קוסמטיקהטבעית #טיפוחטבעי #טיפוחטבעי #שמניםצמחיים #שמניםצמחיים

241 צפיות0 תגובות
0